Špecialista na odbore prevencie protispoločenskej činnosti a vnútornej inšpekcie

Pôdohospodárska Platobná Agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 299 EUR/mesiacuvádzaný je len tarifný plat - plat sa skladá z tarifného platu + osobný príplatok, ktorý môže byť priznaný až do výšky 100 % platovej tarify v závislosti od kvality plnenia služobných úloh -bližšie informácie na ústnom pohovore výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec na odbore prevencie protispoločenskej činnosti a vnútornej inšpekcie:
a) Zodpovedá za:
1. plnenie pridelených úloh PPA v oblasti prevencie kriminality a inej protispoločenskej činnosti v rámci boja proti podvodom a korupcii v PPA,
2. za súčinnosť a spoluprácu s orgánmi činnými v trestnom konaní v prípadoch zisteného protiprávneho konania v PPA,
3. koordinovanie a zabezpečovanie vypracovania správ o stave plnenia v oblasti prevencie kriminality a inej protispoločenskej činnosti, v rámci boja proti podvodom a korupcii v PPA,

b) Zabezpečuje:
1. prešetrovanie a vybavovanie sťažností zamestnancov,
2. preverovanie oznámení o protispoločenskej činnosti tak, aby tie boli vybavené v stanovenej lehote,
3. vedenia evidencie oznámení o protispoločenskej činnosti,
4. vedenie evidencie sťažností zamestnancov.
5. spoluprácu s organizačnými útvarmi PPA pri odhaľovaní a riešení podozrení z trestnej činnosti.

Ak, ťa táto ponuka zaujala a chceš sa stať špecialistom na systém riadenia rizík, neváhaj nám zaslať životopis. Keďže PPA prechádza transformáciou, privítame váš nový pohľad na problematiku.

• mzda je závislá od skúseností kandidáta

• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• 5 dní dovolenky navyše
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• pružný pracovný čas - ustanovený pracovný čas je 37,5 hod/týždeň
• možnosť sickday.
• priateľský pracovný kolektív.
• vzdelávanie a osobný rozvoj, pretože školou to nekončí a u nás vám dáme možnosť neustále na sebe pracovať.
•Multisport karta
•zľavové poukážky
• ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Zaujala Vás táto ponuka? Našli ste sa v požiadavkách na túto pracovnú pozíciu? Ste vy tá pravá osoba, ktorá by mala obohatiť náš tím? Odpovedali ste na všetko áno? Výborne! Tak nám neváhajte poslať váš životopis, ktorý si podrobne prečítame. Za vaše zaslané životopisy Vám vopred ďakujeme. Avšak budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a ich pracovné skúsenosti považujeme za najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je prax v oblasti protispoločenskej činnosti, vnútornej inšpekcie, vyšetrovania a preverovania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Uchádzač o danú pozíciu by mal disponovať:
  • svedomitosťou a spoľahlivosťou,
  • samostatnosťou,
  • rozhodovacou schopnosťou.

POMÁHAME SLOVENSKÉMU POĽNOHOSPODÁRSTVU....
Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) je orgánom štátnej správy plniacim úlohu poskytovania podpory a dotácie v oblasti pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. V rámci priamych podpôr, projektových podpôr, organizácie trhu a štátnej pomoci poskytuje finančné prostriedky slovenským poľnohospodárom, farmárom, lesníkom, vinohradníkom, včelárom, rybárom či chovateľom a tiež obciam a mestám na rozvoj vidieka. PPA je rozpočtová organizácia, napojená finančnými vzťahmi na rozpočet MPRV SR. Svoje činnosti vykonáva na základe akreditácie udelenej ministerstvom pôdohospodárstva.

PPA poskytuje
· Priame podpory
· Projektové podpory
· Štátnu pomoc
· Programy a opatrenia v rámci spoločnej organizácie trhu

PPA svojou činnosťou pokrýva celé územie Slovenska prostredníctvom svojich 14 regionálnych pracovísk a centrály v Bratislave. Sídlom platobnej agentúry je Bratislava.

Našim poslaním je cesta od tradičného k modernému.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Kramárová
Tel.: +421918612498
E-mail: poslať životopis
ID: 4481955  Dátum zverejnenia: 12.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 299 EUR/mesiac