Advokátsky koncipient

Podhorský & Partners, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01 - 03/2023
1 100 - 1 700 EUR/mesiaczákladná mzda podľa odborných skúseností a dĺžky praxe uchádzača, možnosť ďalších príplatkov podľa výsledkov koncipienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodná a civilná agenda
- problematika verejného obstarávania
- príprava a negociácia zmlúv a iných právnych dokumentov
- príprava a vypracovanie písomných podaní pre účely súdnych a iných konaní
- príprava a vypracovávanie právnych analýz, stanovísk, vyjadrení pre klientov v rôznych právnych oblastiach
- problematika obchodného registra
- zastupovanie klientov v civilných, obchodných a správnych veciach,
- zastupovanie klientov na rokovaniach s obchodnými partnermi, prípadne protistranami
- iné právne poradenstvo

osobný prístup k zamestnancovi a možnosť kariérneho rastu

Uchádzačov o pracovnú pozíciu žiadame zaslať životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na e-mail: [email protected] . Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do Advokátskej kancelárie v Bratislave. Advokátska kancelária si vyhradzuje právo kontaktovať len záujemcov spĺňajúcich požiadavky na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo a právna veda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Advokátska kancelária so všeobecným zameraním

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4490631  Dátum zverejnenia: 26.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac