Можливість для людей з України

Pridajte sa k nášmu tímu kuchárov v novom a inovatívnom reštauračnom podniku!

Pod Štrekou, s. r. o.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika 65, Stará Turá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 900 - 2 500 EUR/mesiacHorná hranica mzdy nie je výškovo obmedzená. K základnej mzde bude pripočítaný dochádzkový bonus + % z tržby + tringelty + všetky zákonné príplatky za víkendy a sviatky. Možnosť práce aj na zmluvu aj na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Úzka spolupráca s našim šéfkuchárom - učenie prípravy jedál vysokej kvality
  • Príprava surovín a jedál teplej kuchyne v 100% kvalite
  • Účasť pri návrhoch nových jedál
  • Dodržiavanie hygienických štandardov
  • Spolupráca s čašníkmi
  • Pracovná doba: 12 hodín denne, dlhý/krátky týždeň

  • Dochádzkový bonus vo výške 100 €.
  • Možnosť získať % z tržby.
  • Zamestnanecké stravovanie.
  • Prácu v tím zloženom z kreatívnych, nadšených a skúsených kuchárov.

Ak máš záujem pracovať v modernom prostredí, zároveň pracovať aj na sebe, vzdelávať sa a chceš prispieť k vybudovaniu TOP reštaurácie, neváhaj a kontaktuj nás.
Ozveme sa každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

  • Chuť sa učiť alebo prax v kuchyni
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Schopnosť pracovať v tíme

Reštaurácia Pod štrekou je nová reštaurácia v Starej Turej, ktorá ponúka kvalitnú, modernú kuchyňu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4726941  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac