Chyžná/ý v Hoteli pod Lipou****, Harmónia, Modra

Pod Lipou, s.r.o.

Miesto práce
Modra-Harmónia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiacpríplatky podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu do stabilného tímu, ktorý má cit pre čistotu a detail a ktorý nám pomôže posúvať naše služby na vyššiu úroveň a pomôže napĺňať kritériá aj náročného klienta, ktorý kladie dôraz na luxus.

Náplň práce:
- upratovanie izieb podľa hotelových štandardov
- výmena hotelovej bielizne
- zodpovednosť za upratovanie, čistenie a dezinfekciu všetkých
pridelených priestorov
- práca na základe prideleného rozpisu a aktuálnej obsadenosti aj počas
víkendov a sviatkov.
- zodpovednosť za dopĺňanie a spotrebu tovaru v minibaroch
- informovať nadriadených o zistených závadách.

- atraktívne pracovné prostredie štvorhviezdičkového hotela
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
- príjemná pracovná atmosféra
- práca v príjemnom a čistom prostredí
- zamestnanecké stravovanie

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre náš hotelový rezort. Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám Váš životopis.
Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem. Vybraným kandidátom sa radi ozveme a pozveme na osobný pohovor.
Tešíme sa na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch / hoteliérstvo / gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný a poctivý prístup k práci
- pozitívny vzťah k upratovaniu
- zodpovednosť
- preferujeme uchádzačov, ktorí sú flexibilný a majú zmysel pre detail
- samostatnosť
- čistota a precíznosť

Ponúkame ubytovanie v dvoch rôznych ubytovacích štandardoch, s jedinečným dizajnom izieb a rodinnou atmosférou. Celková ubytovacia kapacita je 75 izieb a 170 lôžok. Hotelový rezort sa môže pýšiť jedinečnou polohou a veľkým 2,5 ha areálom a je vhodný pre všetky typy podujatí a oddychových záujmov.

Kontakt

ID: 4819244  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac