Plavčík/čka v Hoteli pod Lipou****, Harmónia, Modra

Pod Lipou, s.r.o.

Miesto práce
Harmónia 3018, Modra-Harmónia
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad bezpečnosťou hostí pri kúpaní v exteriérovom letnom bazéne (15x10m) a v interiérovom bazéne (19x4m) a
- výdaj lehátok a kontrola externých hostí
- v spolupráci s ďalšími oddeleniami starostlivosť o čistotu okolia bazéna
- starostlivosť o čistotu pieskovej pláže
- pomocné práce vo wellness centre a na wellness recepcii
- asistenčné práce počas wellness sanity

- atraktívne pracovné prostredie štvorhviezdičkového hotela a prázdninového rezortu
- zaujímavý balík zamestnaneckých výhod

Ideálna pozícia pre mladých absolventov škôl so športovým zameraním a ľudí so vzťahom k športu. Podmienkou je absolvovanie kurzu plavčík/záchranár.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce plavecké schopnosti a fyzická zdatnosť
- plavčícky kurz a kurz prvej pomoci
- príjemné vystupovanie a entuziazmus
- silná orientácia na hosťa
- zodpovednosť
- tímová spolupráca
- profesionálne správanie v súlade s internými postupmi a štandardami
- trestná bezúhonnosť

Ponúkame ubytovanie v dvoch rôznych ubytovacích štandardoch, s jedinečným dizajnom izieb a rodinnou atmosférou. Celková ubytovacia kapacita je 75 izieb a 170 lôžok. Hotelový rezort sa môže pýšiť jedinečnou polohou a veľkým 2,5 ha areálom a je vhodný pre všetky typy podujatí a oddychových záujmov.

Kontakt

ID: 4810784  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.