Reagujte bez životopisu

Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov

poctivé služby s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
10 EUR/hod.Plat, odmeny a bonusy sú predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov v oblasti služieb pre automobilový sektor. Hľadáme ľudí, ktorí sa neboja komunikovať so zákazníkmi a ukázať im výhody možnej spolupráce. Hľadáme zákazníkov, ktorí vlastnia motorové vozidlo, prípadne ho plánujú zakúpiť alebo predať, alebo ich čaká STK, prípadne ich trápi iný problém s vozidlom.

Možnosť pracovať kedykoľvek, kedy to bude vhodné pre uchádzača(človek si sám určuje svoj čas na prácu), možnosť sa spolupodieľať na viacerých aktivitách, ktoré sú taktiež ohodnotené, ostatné benefity a možnosti príjmov pri osobnom stretnutí

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte sa mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom, servisom, dovozom, a službami ohľadne automobilov už viac ako 40 rokov. Vykonávame služby, ktoré ľudia potrebujú a zároveň im šeríme čas, ktorý môžu venovať na príjemnejšie aktivity.
ID: 4066034  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.