Technik pre podporu predaja

PNEUTRADE, s.r.o.

Miesto práce
Šafárikova 10, Prešov
Termín nástupu
01.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiacDohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijíma a spracováva cenové ponuky, objednávky zákazníkov, otázky týkajúce sa objednaných položiek a technických riešení. Podporuje zákazníkov prostredníctvom špecializovaných technických alebo odborných poznatkov. Proaktívne udržiava nepretržitý vzťah s vybranými zákazníkmi a predajcami.
• zaznamenáva a spracováva dopyty a objednávky – elektronickou poštou, telefonicky, prípadne osobným kontaktom so zákazníkmi (aj priamo v mieste sídla zákazníkov)
• poskytuje informácie o cenách, dostupnosti tovarov a plánovaní v rámci stanovených usmernení (skladové zásoby, logistika)
• navrhuje alternatívne produkty alebo riešenia na uspokojenie potrieb zákazníkov
• kontroluje objednávky v rámci stanovených pravidiel (skladové zásoby, dodacie podmienky, splatnosti faktúr a podobne)
• podieľa sa na riešení rôznych problémov so zákazníkmi (dopyty, objednávky, dodanie tovaru)
• je prepojením medzi predajcami a technickou kanceláriou (pre zabezpečenie rýchlej schopnosti reagovať na potreby zákazníkov)
• sleduje aktivitu objednávania, skladových zásob, dopĺňanie skladových zásob, , kvalitu doručených zásielok, ako aj prípadné sťažnosti zákazníkov
• vypracováva technické riešenia podľa zadania zákazníkov
• je zodpovedný za technickú podporu predajcov a aj predajných miest spoločnosti Pneutrade

• prostredie rodinnej firmy etablovanej na slovenskom trhu viac ako 20 rokov
• stabilné zamestnanie
• možnosť osobného rastu

• v termínoch po 15.11.2019 budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor do Prešova

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizačná a regulačná technika - pneumatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• nadšenie a chuť získavať nové vedomosti a zručnosti (najmä v oblasti technických riešení, obchodu a starostlivosti o zákazníka)
• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• precízny a zodpovedný prístup k práci a dennej operatíve
Vybraný uchádzač prejde intenzívnym vstupným školením v oblasti pneumatiky a súvisiacich technických riešení.

Pneutrade, s.r.o. je obchodno-poradenská spoločnosť v odbore automatizačnej a regulačnej techniky so zameraním na stlačený vzduch. Spoločnosť hľadá nového kolegu do regiónu Stredného a Horného Považia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3203110  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 300 EUR/mesiacDohodou