Kalkulant pre spracovanie dopytov v strojárskej výrobe

PD Hlohovec

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
od 750,- eur brutto mesačne v závislosti od pracovných skúseností, úrovne ovládania jazyka + variabilná zložka mzdy až do výšky 35%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce pre obsadzovanú pozíciu je tvorba cenových ponúk k externým zákazkám v strojárskej výrobe.

• Vypracovanie celkovej kalkulácie výroby – materiál, technická príprava materiálu, zváranie, povrchová úprava, kooperácie,..
• Stanovenie podmienok vyrobiteľnosti zákazky
• Vyhľadávanie vhodných dodávateľov na materiál a služby obsiahnuté v cenovej ponuke, kooperácií pre potreby výroby
• Zabezpečovanie kooperácií pre všetky produkty
• Spolupráca pri tvorbe TPV (technickej prípravy výroby)
• V prípade obchodného ducha, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a zákaziek

Okrem základnej mesačnej mzdy je súčasťou odmeňovania variabilná zložka mzdy až do výšky 35% mesačne. Výška základnej mzdy bude vyčíslená v závislosti od pracovných skúseností.
• Práca v stabilnej spoločnosti
• Sociálne výhody
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Stravovanie vo firme (doplatok len 0,75 eur)
• Pružný pracovný čas

Uchádzačov, ktorých naša ponuka oslovila, žiadame o zasielanie životopisov a žiadostí na uvedenú emailovú adresu. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov zamestnávateľovi PNEUSEJ - PD Hlohovec uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplne. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov.
Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax na podobnej pozícií výhodou (v oblasti kalkulácií v strojárskej výrobe)
• Technické znalosti, vzdelanie v oblasti strojárstva
• Nemecký jazyk – podmienka
• Skúsenosti s nastavovaním, programovaním CNC páliaceho a ohraňovacieho stroja výhodou
• Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
• Ochota učiť sa

PD Hlohovec je spoločnosť, v ktorej hlavnou výrobnou činnosťou je poľnohospodárska prvovýroba. Dôležitou súčasťou nášho podniku je strojárska výroba, ktorá je zameraná na výrobu a predaj sejacích strojov. V súčasnosti máme takmer 40 zamestnancov, ktorí sa starajú o vývoj , výrobu, skladové hospodárstvo, marketing a obchod spojený s vlastnými produktami. Strojový park je vybavený počítačom riadenými aj klasickými strojmi na delenie, ohýbanie, trieskové obrábanie, spracovanie plechov a zváranie. Z dôvodu zvyšovania objemu výroby hľadáme nových kolegov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3517587  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750,- eur brutto mesačne v závislosti od pracovných skúseností, úrovne ovládania jazyka + variabilná zložka mzdy až do výšky 35%