Montážny mechanik

PNEUSEJ - PD Hlohovec

Miesto práce
Nitrianska 109, Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná sadzba od 3,50 eur/hod. + mesačné prémie do 25% + mimoriadne mesačné prémie do 12% zo základu + ďalšie odmeňovanie podľa internej metodiky (základná mzda podľa znalostí a odborných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka do výroby sejacích strojov na oddelenie kompletizácie/montáže.

- mechanická kompletizácia/montáž sejacích strojov
- montáž mechanických komponentov (skrutkové spoje, ložiská, čapy a pod.)
- montáž hydraulických komponentov (hydraulické valce, rozvádzače, ventily a pod.)
- montáž pneumatických komponentov (vzduchové brzdy)
- testovanie prevádzkyschopnosti a technického stavu skompletizovaných sejacích strojov

Informatívne, ponúkaná mzda v priemere od 700,- eur brutto.
- práca na jednu zmenu
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca na dobu neurčitú
- sociálne výhody
- stravovanie vo firme
- doplnkové dôchodkové sporenie

Uchádzačov, ktorých naša ponuka oslovila, žiadame o zasielanie životopisov a žiadostí na uvedenú emailovú adresu. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automechanik, mechanik strojov

- technické zručnosti (automechanik, mechanik, zámočník,..)
- schopnosť čítať technické výkresy, pracovať samostatne
- presnosť, spoľahlivosť
- prax v odbore vítaná
- chuť učiť sa nové veci

PD Hlohovec je spoločnosť s viacerými výrobnými zameraniami. Dôležitou časťou spoločnosti je od roku 1987 divízia strojárskej výroby PNEUSEJ. Strojárska výroba je zameraná na vývoj, výrobu, predaj sejacích strojov a taktiež na ostatnú zákazkovú výrobu. Za dobu svojho pôsobenia na trhu sa divízia strojárskej výroby stala dodávateľom pre domáce aj zahraničné firmy v oblasti zákazkovej strojárskej výroby. V predaji sejacích strojov spoločnosť každoročne posilňuje svoje pôsobenie na trhoch takmer po celej Európe.
V súčasnosti má divízia strojárskej výroby viac ako 50 zamestnancov, ktorí zodpovedajú za vývoj, výrobu, skladové hospodárstvo, administratívu, marketing a obchod, bez ktorých by nebolo možné dosahovať naše ciele. Preto hľadáme práve teba, skúseného, zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pneusej - PD Hlohovec
Nitrianska 109
920 12 Hlohovec

Kontakt

ID: 2103080   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná sadzba od 3,50 eur/hod. + mesačné prémie do 25% + mimoriadne mesačné prémie do 12% zo základu + ďalšie odmeňovanie podľa internej metodiky (základná mzda podľa znalostí a odborných skúseností)