Можливість для людей з України

Hľadáme vedúceho montéra/predáka s riadiacimi schopnosťami

PMP Montex s. r. o.

Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
6,1 - 12 EUR/hod.Základná mzda od 6,10 € + variabilná zložka + diéty od 202 € do 306 € + príspevok na cestovanie + odmeny za projekt. Možnosť pracovať na živnosť. Uvedená mzda sa odvíja od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná spoločnosť ponúka zaujímavú prácu v strojárskom priemysle v rámci SR i zahraničia.
Tvojou hlavnou náplňou bude predovšetkým:
  • vedenie skupiny pracovníkov (min. 15 ľudí)
  • plánovanie a rozdeľovanie práce medzi jednotlivých členom tímu
  • dohľad a podieľanie sa na plnení pracovných a výkonnostných cieľov
  • montovanie strojných celkov a/alebo ich častí podľa technickej dokumentácie
  • promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
Kladieme dôraz na dlhodobú spoluprácu, individuálny prístup, férovosť, budovanie dobrých vzťahov a bezpečnosť pri práci.

  • Práca v stabilnej spoločnosti s profesionálnym tímom
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Zabezpečenie ubytovania
  • Príspevok na stravné a cestovné
  • Odborné vzdelávanie a jazykové kurzy
  • Referral bonus 500 €
  • Mzda vyplatená načas
  • Kariérny rast
  • Bohatý sociálny program: rekondičné pobyty na Slovensku, príspevok za odpracované roky, príspevok na kultúrne a športové podujatie, príspevok na zdravie, príspevok pri narodení dieťaťa, plaváreň, spoločné podujatia...

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

  • Manuálna zručnosť
  • Schopnosť čítania technickej dokumentácie-podmienkou
  • Znalosť práce s PC-výhodou
  • Viazačský preukaz - výhodou
  • Znalosť jazykov (Aj, NJ) - výhodou
  • Prax v odbore min. 5 rokov
  • Ochota a chuť pracovať a cestovať
  • Spoľahlivosť a samostatnosť

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3926080  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,1 EUR/hod.