Predák

PMP Montex s. r. o.

Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacOd 1400€ základná mzda; Diéty od 152€ mesačne; Variabilná zložka mzdy do 250€ mesačne; Príspevok na dochádzanie; Uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie skupiny pracovníkov (min. 15 ľudí)
- Plánovanie a rozdeľovanie práce medzi jednotlivých členom tímu
- Dohľad a podieľanie sa na plnení pracovných a výkonnostných cieľov
- Vedenie dochádzky a príprava jej podkladov
- Montovanie strojných celkov a/alebo ich častí podľa technickej dokumentácie
- Starostlivosť a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave
- Promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci)
- Spolupráca s technikom na stavbe resp. projekte

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Zabezpečenie ubytovania
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Individuálny prístup, snažíme sa o dlhodobú spoluprácu

Ak sme ťa oslovili, pošli nám svoj životopis na uvedenú mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Schopnosť čítania technickej dokumentácie – podmienkou
- Znalosť práce s PC
- Viazačský preukaz - výhodou
- Znalosť jazykov (Aj, NJ) - výhodou
- Prax v odbore min. 5 rokov
- Ochota a chuť pracovať a cestovať
- Spoľahlivosť a samostatnosť

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizáciou výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vlčie hrdlo 90
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Mikulášová
E-mail: poslať životopis
ID: 3926080  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac