Poradíme Vám?

Technik realizácie

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacOd 1200€ základná mzda; Odmeny zo zákazky na základe hospodárskeho výsledku. Uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie chodu pridelenej zákazky v zmluvne dohodnutých termínoch a v požadovanej kvalite
- Koordinácia výrobných, technických a montážnych kapacít na pridelenej zákazke
- Vedenie agendy a dokumentácie o realizácii zákazky
- Výkon technického dohľadu nad zákazkou
- Podpora projektového manažéra na zákazkách
- Kontrola prideleného rozpočtu
- Montovanie strojných celkov a/alebo ich častí podľa technickej dokumentácie
- Komunikácia so zadávateľmi zákazky a dodávateľmi
- Promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci)

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
- Odborné vzdelávanie a jazykové kurzy
- Príspevok na kultúrne a športové podujatia
- Príspevok pri narodení dieťaťa a pri pracovných jubileách
- Referral bonus
- Stravné lístky

Ak sme ťa oslovili, pošli nám svoj životopis na uvedenú mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 74 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dynamická osobnosť, ktorá posúva vlastné hranice,
- Je pripravená na časté služobné cesty do zahraničia,
- Manuálna zručnosť
- Schopnosť čítania technickej dokumentácie - podmienka
- Znalosť jazykov (Aj alebo NJ) - podmienka
- Prax v odbore min. 3 roky
- Ochota a chuť pracovať
- Spoľahlivosť a samostatnosť
- Práca pod tlakom a v stresových situáciach nie je neznáma v zmysle dodržania termínov a kvality odovzdaných projektov

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizáciou výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

PMP Montex, Vlcie hrdlo 90,SK2022971973
821 07 Bratislava

Kontakt

ID: 3921121  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac