Vodič nákladného vozidla s hydraulickou rukou

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOd 1100€/mesiac základná mzda; Diéty od 152€ mesačne; Variabilná zložka mzdy do 250€ mesačne; Príspevok na dochádzanie; Uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a obsluha nákladného motorového vozidla s hydraulickou rukou a jeho používanie na montážne práce
- Čerpanie pohonných hmôt do nádrží automobilov
- Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave
- Nahlasovanie porúch a opotrebenia automobilu poverenému pracovníkovi
- Pozícia si vyžaduje v prípade potreby vykonávať aj manuálne montážne činnosti
- Práca na Slovensku aj v zahraničí podľa aktuálneho projektu

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Moderný vozový park - SCANIA, VOLVO, DAF, IVECO
- Zabezpečenie ubytovania
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Individuálny prístup, snažíme sa o dlhodobú spoluprácu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2020 (ostáva ešte 53 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- Vodičský preukaz sk. B, C
- Osvedčenie na prácu s hydraulickou rukou
- Kvalifikačná karta vodiča
- Platné psychotesty
- Viazačský preukaz - výhodou
- Technická zručnosť
- Znalosť jazykov (Aj, NJ) - výhodou
- Prax v odbore min. 3 roky
- Ochota a chuť pracovať
- Spoľahlivosť a samostatnosť

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizáciou výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vlčie hrdlo 90
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Mikulášová
E-mail: poslať životopis
ID: 3918827  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac