Montér/Zámočník/Palič

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
4 EUR/hod.od 4 €/ hod. základná zložka podľa skúseností uchádzača + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení,
  • montáž potrubných systémov, oceľových konštrukcií,
  • opravy a údržba strojov a zariadení
Miesto výkonu práce: Slovensko

  • ponúkame stabilnú prácu v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a rastu,
  • ubytovanie zadarmo,
  • príspevok na cestovanie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechanik strojov a zariadení

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • manuálna zručnosť,
  • technické zmýšľanie,
  • ochota pracovať na sebe a vzdelávať sa,
  • loajálny prístup k zamestnávateľovi a k práci,
  • ochota prevziať zodpovednosť za svoju prácu,
  • tímový hráč

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3906282  Dátum zverejnenia: 27.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.