Projektový manažér

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 90, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné riadenie projektu
• technická a logistická príprava projektu
• zodpovednosť za dodržiavanie zmluvných podmienok
• zodpovednosť za dodržanie rozpočtu a odovzdanie diela podľa zmluvy
• riadenie, koordinovanie a motivovanie členov projektového tímu
• komunikácia so zadávateľmi zákazky a dodávateľmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 1600,- na základe predchádzajúcich skúseností + bonus

- odmeny na základe hospodárskeho výsledku prideleného projektu,
- zaujímavá práca na zahraničných projektoch

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- preukázateľná skúsenosť na stavbách a montážnych projektoch je podmienkou,
- znalosť AJ na komunikačnej úrovni a znalosť odbornej terminológie je podmienkou,
- znalosť NJ, príp. iného cudzieho jazyka výhodou,
- dynamická osobnosť, ktorá posúva vlastné hranice,
- ochota cestovať,
- samostatnosť pri plnení pracovných úloh

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizáciou výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vlčie hrdlo 90
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Ivanová
Tel.: +421911648045
E-mail: poslať životopis
ID: 3713219   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 1600,- na základe predchádzajúcich skúseností + bonus