Montér s nemeckým jazykom

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZamestnanec v PP: 1200 € + diéty od 152 € + variabilná zložka mzdy do 250 € a príspevok na cestovanie. Výška mzdy sa pohybuje v závislosti od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca pre zahraničné projekty
  • montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení,
  • montáž potrubných systémov, oceľových konštrukcií,
  • relokácia výrobných liniek,
  • opravy a údržba strojov a zariadení

  • zaujímavá práca na zahraničných projektoch v dynamickej spoločnosti
  • príplatky za cestovné,
  • zabezpečenie ubytovania zadarmo,
  • firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem o našu pracovnú ponuku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni je nevyhnutnou podmienkou,
  • znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
  • manuálna zručnosť,
  • technické zmýšľanie,
  • ochota pracovať na sebe a vzdelávať sa,
  • lojálny prístup k zamestnávateľovi a k práci,
  • ochota prevziať zodpovednosť za svoju prácu,
  • prax min. 5 rokov

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Babová
Tel.: +421910909547
E-mail: poslať životopis
ID: 3675054  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac