Zvárač 111

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
od 6,80 do 8,50 EUR /hod. na živnosť. Výška hodinovej mzdy je závislá od kvalifikácie, skúseností a praxe zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie metódou 111
  • čítanie technických výkresov
Miesto výkonu práce: Košice - U.S. Steel

  • zaujímavá práca na projektoch v dynamickej spoločnosti,
  • zaujímavé motivačné ohodnotenie,

V prípade záujmu zašlite svoj životopis e-mailom. Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú naše kritériá. *Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • platný certifikát zváračskej skúšky,
  • pred nástupom povinné absolvovanie pracovnej skúšky,
  • znalosť čítania technickej dokumentácie a výkresov,
  • flexibilita

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3571253  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 6,80 do 8,50 EUR /hod. na živnosť. Výška hodinovej mzdy je závislá od kvalifikácie, skúseností a praxe zamestnanca.