5 - 7,6 EUR/hod.

Montér/Zámočník/Palič

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení,
- montáž potrubných systémov, oceľových konštrukcií,
- relokácia výrobných liniek,
- opravy a údržba strojov a zariadení,
Miesto výkonu práce: Košice - U.S.Steel

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná mzda od 5,- do 7,60 € /hod. na živnosť. Výška hodinovej mzdy je závislá od kvalifikácie, skúseností a praxe zamestnanca.

- zaujímavá práca na slovenských aj zahraničných projektoch v dynamickej spoločnosti

V prípade, že sme Vás zaujali pošlite svoj životopis na uvedenú mailovú adresu. *Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechanik strojov a zariadení

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť,
- technické zmýšľanie,
- ochota pracovať na sebe a vzdelávať sa,
- loajálny prístup k zamestnávateľovi a k práci,
- ochota prevziať zodpovednosť za svoju prácu,
- tímový hráč

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizáciou výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vlčie hrdlo 90
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Ivanová
Tel.: +421911648045
E-mail: poslať životopis
ID: 3571251   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda od 5,- do 7,60 € /hod. na živnosť. Výška hodinovej mzdy je závislá od kvalifikácie, skúseností a praxe zamestnanca.