Technik/projektový manažér

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 90, Bratislava
Termín nástupu
ako rýchlo sa len dá
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 euro na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VYSKÚŠAJ TO U NÁS !!!
Je strojárstvo tvojím koníčkom?
Vieš čítať technickú dokumentáciu?
Láka ťa cestovanie?
Ak si odpovedal na všetky otázky áno, ideálne sa k nám hodíš do tímu.
Na zákazkách, ktoré ti budú pridelené budeš koordinovať ľudí, viesť technickú dokumentáciu, agendu a technický dohľad nad zákazkou.
Skúsenosti s vedením ľudí na stavbách/projektoch/zákazkách je kľúčové.

  • odmeny na základe hospodárskeho výsledku pridelenej zákazky,
  • plaváreň zadarmo 1-krát do týždňa,
  • permanentky na KHL vo VIP zóne,
  • spoločné firemné aktivity ( večierky, spoločné raňajky, divadlo, kino,....)
  • jazykové kurzy priamo vo firme počas pracovnej doby,
  • rekondičné pobyty na Slovensku

Ak sme ťa oslovili, pošli nám svoj životopis alebo video - profil na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dynamická osobnosť, ktorá posúva vlastné hranice,
  • je pripravená na časté služobné cesty do zahraničia,
  • dostatočne samostatná pri plnení pracovných úloh,
  • práca pod tlakom a v stresových situáciach nie je neznáma v zmysle dodržania termínov a kvality odovzdaných projektov

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3297327  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 euro na základe skúseností