Senior zváračský technológ - Uruquay

PMP Montex s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Január 2021
2 000 EUR/mesiacNástupný plat na Slovensku je 2000 €, v Uruguayi od 4000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tvorba WPS a WPQR
  • dozor a kontrola nad všetkými činnosťami spojenými so zváraním
  • dohľad nad dodržiavaním STN ISO 3834,
  • výber zváračských zdrojov
  • kontrola platnosti certifikátov zváračov a všetky údaje vo zv. preukazoch
  • organizácia, riadenie a kontrola kvality pracovného procesu na všetkých montážnych
pracoviskách spoločnosti, kde sú prítomné procesy zvárania. Má právomoc pozastavenia
prác, dodávok a služieb v prípade zistenia nezhody,
resp. nezhodného výrobku
  • zodpovednosť za stanovenie, preskúšanie požiadaviek a prípravu výroby
  • zodpovednosť za riadenie procesu zvárania
  • zodpovednosť za kontrolu, preverenie alebo osvedčovanie zváracích a ostatných zariadení
  • zodpovednosť za včasnú technickú prípravu výroby podľa jednotlivých zákaziek so
zameraním na zváranie
  • zodpovednosť za výkon a kontrolu NDT skúšok
  • zodpovednosť za výkon činností vyplývajúcich z certifikácie spoločnosti podľa STN EN 3834 - 2
  • zodpovednosť za identifikáciu a sledovateľnosť prídavného a základného materiálu

  • jazykové kurzy,
  • rekondičné pobyty na Slovensku
  • odmeňovanie, team buildingy, eventy a iné

V prípade, že sme Vás zaujali pošlite svoj životopis na uvedenú mailovú adresu. *Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti ako IWT, IWE, VT2,
  • vlastniť certifikát zváračského technológa-podmienkou,
  • čítanie technickej dokumentácie
  • ochota cestovať do zahraničia,
  • dôslednosť a samostatnosť pri práci

Spoločnosť PMP Montex poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúkame komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrží

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2897728  Dátum zverejnenia: 29.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac