Produkčný manažér

PMP Marketing, s.r.o.

Miesto práce
Panenská 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka na pozíciu Production manager.

Production manager má na starosti produkčné/výrobné projekty klientov a interné projekty PMP Group. Zodpovedá za ich dodanie v správnom čase, kvalite a dohodnutých podmienkach.

Pri riadení týchto projektov spolupracuje s klientom, ako aj s ostatnými oddeleniami PMP Group - grafickým štúdiom, marketingovým oddelením a konzultantami. Náplň práce pozostáva z viacerých funčných oblastí – project management a poradenstvo, account management a event management.

Klientmi sú renomované globálne a lokálne spoločnosti. Našou filozofiou je pracovať pre menej brandov, avšak s komplexnejším rozsahom služieb presahujúcich územie Slovenska.

Čo požadujeme:
- skúsenosti s plánovaním, implementáciou, koordináciou a kontrolou produkčných riešení a logistiky
- podieľanie sa na projektoch agentúry a manažovanie projektov s produkčnou koncovkou (ofsetová a digitálna tlač, darčekové predmety, eventy, audio/video produkcie, marketingové kampane, doprava...)
- spolupráca s grafickým štúdiom a zadávanie grafických podkladov do výroby
- skúsenosti s prípravou do tlače, resp. polygrafiou
- komunikácia s klientmi a dodávateľmi - kvalita, ceny, termíny
- tvorba cenových ponúk (grafika, produkcia, doprava)
- zabezpečovanie expedície
- zabezpečovanie eventov, výstavných stánkov na veľtrhoch a promo akciách
- zodpovednosť za termíny projektov
- komunikácia v angličtine slovom aj písmom

Neponúkame žiadne zvláštne benefity, len užitočné pracovné nástroje. Úspešný kandidát jednoducho dostane MacBook Pro alebo MacBook Air a iPhone pre prácu v slušne vybavenej a dobre prístupnej kancelárii v centre mesta, prípadne pre prácu doma. Káva je štandardne dostupná všetkým, ktorí si chcú udržať pracovnú pozornosť, výkonnosť a pohodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia, online, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- skúsenosti na podobnej pozícii
- tímový hráč (alibisti a lenivci u nás nemajú šancu)
- samostatnosť, precíznosť, kreativita
- proaktivita
- komunikačné a interpesonálne zručnosti
- schopnosť pracovať pod stresom a plniť termíny
- ovládanie slovenského a anglického jazyka na dobrej komunikačnej úrovni
- všestrannosť a záujem učiť sa nové veci - pracovať s novými technológiami, záujem o nové oblasti súvisiace (aj nepriamo) s marketingom
- word, excel a powerpoint na dobrej úrovni (skúsenosti s prácou v keynote výhodou)

Sme fullservisová marketingová agentúra poskytujúca poradenské služby a komplexné marketingové riešenia pre spoločnosti v strednej Európe. S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky. Poskytujeme tiež promptné riešenia operatívnych úloh.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2757277  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou