Zdravotní sestra – Německo

PMK Medical Care s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv po domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
od 2.500 EUR/měsíc + příspěvek za noční směny, víkendy a svátky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Běžná náplň práce zdravotní sestry, každodenní péče o pacienty na oddělení v nemocnici nebo v domově důchodců. Máte možnost si vybrat mezi nemocnicí a domovem důchodců.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek za noční směny, víkendy a svátky.
Německá pracovní smlouva přímo u klienta do nemocnice
Zajištění sociálních odvodů (sociální, nemocenské, důchodové pojištění a příspěvky na děti do 25 let).
Staráme se o celkovou legislativu na území Německa.
Zajištěné ubytování.
Bonusy/prémie.
Dovolená 30 dnů do roka.
Příspěvky na dovolenou a vánoční svátky.
Moderní pracoviště.
Přátelský kolektiv.

Informace o náboru

Jsme personální společnost se 40-letou tradicí, která zprostředkovává práci do Německa, sídlo PMK Medical Care působí v Böblingenu, v Německu. PMK Medical Care je držitelem TÜV v Německu a s tím i spojenou kolektivní smlouvou!
Za zprostředkované služby si nebereme žádné provize.

Chcete si zlepšit budoucnost a Váš život?
Proto jsme tu pro Vás.
Nemáte jistotu pravidelné mzdy za vykonanou práci?
Pro nás je samozřejmostí pravidelné odesílání mzdy.
Nemáte žádné pracovní zkušenosti?
Dáváme možnost i absolventům.

Neustále mnoho firem inzeruje "lukrativní" práci v Německu, ale realita se liší od slibů. My si zakládáme na dlouholeté tradici a referencích od našich klientů.
Cesta do Německa trvá jen pár hodin, které se vyplatí obětovat pro zlepšení Vašeho životního postavení i životní úrovně Vašich rodin.
Bojíte se tohoto kroku? Proč?

Vaše budoucnost s PMK Medical Care:
Lepší pracovní podmínky.
Mzda, která odpovídá Vašemu vzdělání.
Vaše finanční situace se zlepší už během prvních měsíců.
Zajištění sociálních odvodů (sociální, nemocenské a důchodové pojištění).
Zabezpečený adekvátní důchod k Vašemu postavení.

Využijte prosím tuto možnost a zašlete nám svůj životopis.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se na Vás tešit!
Pavlína Jesenková & PMK Medical Care, Váš partner pro budoucnost.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

umýstení v nemocnicích

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Všeobecná zdravotní sestra a zdravotní sestra se specializací, maturita + 3 roky souvislé praxe nebo DiS, Bc, Mgr. i absolventi

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota pomáhat lidem, trpělivost a loajalita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální společnost, která zprostředkovává práci do Německa, sídlo PMK Medical Care působí v Böblingenu, v Německu. PMK Medical Care je držitelem TÜV v Německu a s tím i spojenou kolektivní smlouvou. Za zprostředkované služby si nebereme žádné provize.

Informace o volných pracovních místech najdete po zaregistrování se na: www.pmk-medicalcare.de

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1565829  Dátum zverejnenia: 27.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2.500 EUR/měsíc + příspěvek za noční směny, víkendy a svátky