Murár v oblasti revitálizácie bytových domov

PMGSTAV SK, s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Stavebné práce – murovanie, omietky, maľovky, stierky, montáž obkladu a dlažby, zatepľovacie práce a ostatné pomocné , obslužné a dokončovacie stavebné práce podľa pokynov príslušného stavbyvedúceho
-Práca s ručným náradím a manipulácia so stavebnými materiálmi
-Práce sú prevažne na obnovách bytových domov v menších rozsahoch
-Miesto výkonu práce je najmä v rámci Trnavského kraja v závislosti od stavby, na ktorej sa práve pracuje

-práca v stabilnej spoločnosti
-možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka
-výplata vždy načas

Informácie o výberovom konaní

-poprosíme životopisy zasielať na uvedenú emailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-samostatnosť a poľahlivosť
-manuálna a technická zručnosť
-dôslednosť
-zodpovednosť
- zdravotná spôsobilosť

sme stavebná firma, ktorá podniká v oblasti revitalizácie bytových domov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3379499  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900