Stavbyvedúci v oblasti revitalizácie bytových domov

PMGSTAV SK, s.r.o.

Tichá 1190/4, 010 01 Zilina, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
2500,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadenie majstrov a ďalších pracovníkov
-dodržiavanie kvality projektu
-sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
-vypracovanie súpisov vykonaných prác
-sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
-riadenie prác subdodávateľov
-kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
-súčinnosť s investorom pri výstavbe projektu
-dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov

-služobné auto, mobilný telefón, notebook
-práca v úspešnom a dynamickom tíme
-možnosť profesionálneho a osobného rozvoja

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis na email: kristina.hurtekova@pmgstav.sk v slovenskom jazyku s telefónny kontaktom na seba. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na osobný pohovor do Žiliny ( poprípade podľa dohody).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.1.2018 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Nutná prax v oblasti stavebníctva so zameraním na obnovu bytových domov
-Osvedčenie o odbornej spôsobilosti od SKSI ako stavbyvedúci
--Komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť a ochota cestovať

Revitalizácia panelových a murovaných bytových domov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tichá 1190/4
01001 Zilina

Kontakt

ID: 3261307   Dátum zverejnenia: 5.12.2017