Cenár stavebných prác, kalkulant, prípravár- revitalizácia bytových domov

PMGSTAV SK, s.r.o.

Miesto práce
Holíč, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spracovanie kalkulácie I.stupňa
-správne a včasné spracovanie cien cenovej ponuky v súlade so súťažnými podmienkami a platnou legislatívou vrátane kalkulácie
-spracovnie dodatkov k oceneniu stavieb počas realizácie
-spracovanie podkladov pre liberalizáciu
-ekonomické posúdenie vhodnosti navrhovaných technických riešení
-ekonomické vyhodnotenie zrealizovaných stavieb
- vypracovávanie konečných cenových ponúk k tendrom a súťažiam,
- analýza cenových ponúk od subdodávateľov
- zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov - výrobné, mzdové, materiálové,
Druh prac. pomeru: na dohodu alebo plný úväzok so skúšobnou dobou
PODMIENKA: OPRÁVNENIE STAVEBNÉHO CENÁRA

Našu spoločnosť môžete kontaktovať prostredníctvom uvedeného emailu zaslaním svojho životopisu, dôležité je uviesť na seba telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné- revitalizácia bytových domov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
CENKROS - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

prax v oceňovaní stavebných prác, práca s PC - Cenkros

sme stavebná firma, ktorá podniká v oblasti revitalizácie bytových domov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tichá 1190/4
010 01 Žilina
ID: 2047079   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou