Cenár stavebných prác, kalkulant, prípravár- revitalizácia bytových domov

PMGSTAV SK, s.r.o.

Miesto práce
Holíč, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spracovanie kalkulácie I.stupňa
-správne a včasné spracovanie cien cenovej ponuky v súlade so súťažnými podmienkami a platnou legislatívou vrátane kalkulácie
-spracovnie dodatkov k oceneniu stavieb počas realizácie
-spracovanie podkladov pre liberalizáciu
-ekonomické posúdenie vhodnosti navrhovaných technických riešení
-ekonomické vyhodnotenie zrealizovaných stavieb
- vypracovávanie konečných cenových ponúk k tendrom a súťažiam,
- analýza cenových ponúk od subdodávateľov
- zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov - výrobné, mzdové, materiálové,
Druh prac. pomeru: na dohodu alebo plný úväzok so skúšobnou dobou
PODMIENKA: OPRÁVNENIE STAVEBNÉHO CENÁRA

Našu spoločnosť môžete kontaktovať prostredníctvom uvedeného emailu zaslaním svojho životopisu, dôležité je uviesť na seba telefonický kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné- revitalizácia bytových domov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
CENKROS plus - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

prax v oceňovaní stavebných prác, práca s PC - Cenkros

Revitalizácia panelových a murovaných bytových domov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tichá 1190/4
01001 Zilina

Kontakt

ID: 2047079   Dátum zverejnenia: 10.1.2018