Montážna pracovníčka - len ranná zmena (po - pia) - slovenská firma

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
875 EUR/mesiac(775 € zákl.mzda + 50€ kvalita+ od 50€ bonus za výkon)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme SLOVENSKA spoločnosť so slovenským vedením a hľadáme kolegynky do výroby káblových zväzkov na ručné práce ako napr. strihanie, lepenie, odizolovanie, zafukovanie...

Jedná sa o prácu v čistom prostredí a najmä v sede.

Pracovný čas PO-PIA len ranná zmena od 6:15 do 14:15 h

Cez víkendy voľno
Finančný príspevok na stravu cca 100 € v čistom
Príspevok na dopravu mimo Púchova 30€ - 60€ (mesačne)
Letný/vianočný bonus od 50€ (podľa odpracovaných rokov)
Odmena za odpracované roky 300,-€
Letné a vianočné posedenia
Darčekový kôš pri životnom jubileu

Viac o nás nájdete tu: https://www.pmbjob.sk/sk/

Pošlite nám prosím životopis alebo kontakt a my Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Možnosť pracovať v 2 - zmennej prevádzke.
Dobrý zrak a jemná motorika.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4708759  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 875 EUR/mesiac