Obsluha poloautomatického stroja (2 zmeny, PO - PIA)

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
dohodou
605 EUR/mesiac+ iné bonusy a zložky mzdy (bonus za kvalitu, bonus za výkon, zmenové príplatky, príspevok na dochádzanie...)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky do výroby káblových zväzkov na obsluhovanie poloautomatického zariadenia (krimpovací stroj). Zaučenie na túto prácu je samozrejmosťou. Jedná sa o prácu v sede a na dve zmeny.

Pracovný čas len PO-PIA:
ranná zmena 6:15 - 14:15 hod.
poobedná zmena 14:15 - 22:15 hod.

2- zmenná prevázdka (PO - PIA)
Víkendy voľné
Stravné karty
Príspevok na dopravu 15 € a viac
Letný/vianočný bonus 50 € a viac
Odmena za odpracované roky 300 €
Masáže na pracovisku
Výhody a benefity sú popísane na www.pmbjob.sk/benefity/

Pošlite nám životopis alebo nás kontaktujte telefonicky. Vybraných zamestnancov pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PODMIENKOU je možnosť pracovať v 2 - zmennej prevádzke.
Skúsenosti s výrobou káblových zväzkov sú výhodou.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3473500  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 605 EUR/mesiac