Údržbár - Nastavovač

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 2 - 3 zmeny (len PO - PIA)
- nejde len o prácu rutinného charakteru, ale i o prácu tvorivú
- drobné opravy a údržby strojov (zaučíme)
- návrhy na zlepšenie procesov vo výrobe

Rôzne mzdové benefity podľa mzdovej smernice.
Príplatky za poobednú a nočnú zmenu nad rámec zákona.
Stravné lístky.
Práca v príjemnom kolektíve rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Letné a vianočné posedenie.
Tuzemské vlastníctvo a výlučne slovenský manažment.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo, mechanika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame technické myslenie a zručnosť.
Veľkou výhodou je odborná spôsobilosť podľa §24 vyhl.MPSVaR č. 508/2009 Z.z.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3413860  Dátum zverejnenia: 26.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800