Odborný montážny pracovník (2 zmeny, PO - PIA)

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
535 - 640 EUR + uvedené bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky do výroby káblových zväzkov na rôzne operácie s použitím ručného náradia napr. odblankovanie, zafukovanie, balenie, lepenie, cínovanie, zváranie, spajkovanie..., ale i na jednoduchú ručnú montáž.

Pracovný čas:
ranná 6:15 - 14:15 hod.
poobedná 14:15 - 22:15 hod.

Príspevok na dochádzanie 0 - 30 EUR.
Kvartálny bonus za nulovú absenciu 60 EUR.
Letný a vianočný bonus od 50 EUR (podľa odpracovaných rokov).
Zamestnancom sú poskytované stravné lístky.
Letný a vianočný firemný večierok.
Práca v rastúcej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Maximálne stabilné pracovné miesto.
Príplatky za poobednú zmenu nad rámec zákona.
Príjemný pracovný kolektív.
Tuzemské vlastníctvo a výlučne slovenský manažment.

V prípade záujmu získať viac informácií nás môžete kontaktovať telefonicky alebo najlepšie navštíviť osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

PODMIENKOU je možnosť pracovať v 2 - zmenej prevádzke!

PMB Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s tuzemským vlastníctvom a čisto slovenským manažmentom. Na trhu pôsobíme už 11 rokov a v súčasnosti zamestnávame až 140 zamestnancov. Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický priemysel (nie automotive) a popri tom sa venujeme aj predaju vodičov. V roku 2015 sme rozšírili predmet podnikania o šitie a distribúciu osobných ochranných pracovných pomôcok.
Aktuálne dianie a informácie o spoločnosti najdete tiež na našej stránke www.pmb.eu alebo na facebooku https://www.facebook.com/pmb.eu/?pnref=lhc.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PMB Slovakia, s. r. o.
Novonosická 503/5
020 01 Púchov

Kontakt

ID: 3391281   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   535 - 640 EUR + uvedené bonusy