Vodič

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiac+ bonus za kvalitu a iné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme vodiča na rozvozy tovaru zákazníkom v SR (máme firemnú dodávku do 3,5t).
K práci patrí kontrola prepravovaného tovaru s DL, dbanie na správnu manipuláciu s materiálom a výrobkami, účasť na inventúre v sklade a manipulácia s elektrickým vysokozdvižným vozíkom.
Ak rád jazdíte autom a práca vodiča je Vám blízka, táto pozícia Vás bude určite napĺňať.

Letný/vianočný bonus.
Firemné posedenia.
Kvartálny bonus za dochádzku pri nulovej absencii.
Príspevok na dopravu v závislosti od vzdialenosti bydliska.
Tuzemské vlastníctvo spoločnosti.
Odmeny za odpracované roky.
Stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie.
Viac na www.pmbjob.sk

Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného človeka s tímovým duchom, ktorý bude dostatočne iniciatívny, samostatný a zákaznícky orientovaný.
Fyzická zdatnosť.
Bez zdravotných obmedzení.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3368217  Dátum zverejnenia: 2.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac