Assistent / Junior účtovník

PM Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava - Ružinov
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skončili ste strednú školu a máte záujem pracovať v mladom, dynamickom kolektíve a chuť sa ďalej vzdelávať? Hľadáme absolventa / absolventku obchodnej akadémie so zameraním na účtovníctvo.
Hlavnou náplňou práce bude spracovanie a príprava podkladov, podpora kolegov v tíme, komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi, účtovanie (postupné zaúčanie do jednotlivých druhov účtovných operácií).

Máme pekné nové kancelárie s výhľadom na jazero, mladý a príjemný kolektív, pravidelné spoločenské aktivity a školenia, výbornú Barzzuz kávu v kancelárii, ale hlavne zaujímavú a pestrú prácu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Vaše CV, prípadne iné podklady (motivačný list a pod.) a my sa Vám čo najskôr ozveme naspäť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš budúci kolega by mal byť veselý, zručný, šikovný a chtivý učiť sa - o zvyšok sa postaráme.

PM Services Slovakia je manažérska spoločnosť, ktorá zastrešuje finančnú agendu, manažment a správu viacerých spoločností a nehnuteľností patriacich našim investorom. Keďže máme stabilnú prácu a riadime vlastné portfólio spoločností, nemáme web a naše služby neponúkame iným externým klientom. Do našej skupiny patria napríklad nehnuteľnosti Diplomat Park, POND v Bratislave alebo výrobná spoločnosť TZB Global pri Trnave.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Drieňová 3
821 01 Bratislava
ID: 3195302   Dátum zverejnenia: 6.10.2017