Pizzér v Pizza Mizza

PM Nový Háj, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Od 6,5 EUR/hod.6,50 € / hod. NETTO - nástupný plat + príplatky za víkendy + príplatky za sviatky + nástupný bonus 200 € ( vyplatený po ukončení 3-mesačnej skúšobnej doby)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich reštaurácií Pizza Mizza v Bratislave hľadáme vhodných kandidátov a šikovných kolegov na pozíciu pizzér.

Medzi hlavné pracovné činnosti patria:
- príprava pizze v peci na drevo,
- nutnosť samostatnej práce pri zvládaní obedových a večerných špičiek,
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov,
- dodržiavanie pravidiel, pracovných manuálov a receptúr Pizza Mizza,
- kontrola skladových zásob a surovín.

Pracovná doba od 08:00 do 22:00 hod. v systéme dlhý a krátky pracovný týždeň.
Dlhý pracovný týždeň: pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa
Krátky pracovný týždeň: streda, štvrtok

Profesijný životopis posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Budeme radi, ak k životopisu pripojíte aj fotografiu tváre.

- práca v moderných a atraktívnych reštauráciách,
- možnosť kariérneho rastu,
- 40% zľava na konzumáciu v reštauráciách Pizza Mizza.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár-čašník

Prax na pozícii/v oblasti

Uchádzači o túto pracovnú pozíciu by mali mať vzdelanie v príslušnom odbore s praxou minimál. 2 roky

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a milé vystupovanie,
- flexibilita,
- zodpovednosť,
- profesionalita,
- pro-firemná a pro-zákaznícka orientácia,
- tímový hráč.

Spoločnosť PM Nový Háj, s.r.o. prevádzkuje reštauráciu Pizza Mizza v Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4169323  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.