Reagujte bez životopisu

Floor manager v Pizza Mizza

PM Nový Háj, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Od 690 EUR/mesiac690 € (NETTO) + % z dennej tržby + príplatky za víkendy + príplatky za sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich reštaurácií Pizza Mizza v Bratislave hľadáme vhodných kandidátov a šikovných kolegov na pozíciu Floor manager.

Dôležitá je pre nás Vaša chuť učiť sa nové veci, angažovanosť, zodpovednosť, záujem o gastro a ochota „priložiť ruku k dielu“.

Medzi hlavné pracovné činnosti patria:
-dodržiavanie právnych a interných predpisov a prevádzkového manuálu Pizza Mizza,
-práca v obsluhe, poskytovanie kvalitnej úrovne servisu zákazníkom,
-organizovanie práce pracovníkom nižšieho zaradenia,
-kontrola všetkých pracovných činností na zverenom stredisku,
-objednávanie a preberanie tovaru, komunikácia s dodávateľmi,
-vykonávanie denných uzávierok, spracovávanie tržieb, odosielanie reportov,
-zodpovednosť za zverené hodnoty,
-zodpovednosť za priebeh inventúr,
-zabezpečenie dodržiavania zásad HACCP, hygienických štandardov, BOZP a PO,
-znalosť práce s BlueGastro výhodou.

Pracovné doba od 08:00 do 22:00 hod. v systéme dlhý a krátky pracovný týždeň.
Dlhý pracovný týždeň: pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa
Krátky pracovný týždeň: streda, štvrtok

Profesijný životopis posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Budeme radi, ak k životopisu pripojíte aj fotografiu tváre.

-práca v stabilnej spoločnosti,
-interné zaškolenia profesionálnym manažérskym tímom,
-možnosť vzdelávania sa prostredníctvom rôznych školení,
-40% zľava na konzumáciu v reštauráciách Pizza Mizza.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelové, gastronómia, kuchár-čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Uchádzači by mali mať skúsenosti na danej pozícií minimálne 2 roky

Počet rokov praxe

2

-tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom,
-záujem rozvíjať a zlepšovať svoje schopnosti,
-príjemné a komunikatívne vystupovanie,
-zodpovednosť,
-pro-firemná a pro-zákaznícka orientácia,
-zmysel pre poriadok,
-schopnosť zvládať stresové situácie.

Spoločnosť PM Nový Háj, s.r.o. prevádzkuje reštauráciu Pizza Mizza v Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4075299  Dátum zverejnenia: 10.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 690 EUR/mesiac