Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ kvartálny bonus

Obchodný/á zástupca/kyňa - Ružomberok, Dolný Kubín a Liptovský Mikuláš

Poznáte región Ružomberok, Dolný Kubín a Liptovský Mikuláš ako svoju vlastnú dlaň? Viete, v ktorých potravinách kúpite naše pivné značky? Ak ste obchodník/čka telom aj dušou, tak potom hľadáme práve Vás!
Spoločnosť Plzeňský Prazdroj hľadá novú posilu na pozíciu Obchodného/nej zástupcu/kyne pre retailový obchodný kanál OFF Trade (potraviny, supermarkety, hypermarkety).

Náplň práce:

• Realizácia pravidelných osobných návštev pridelených zákazníkov
• Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi a aktualizácia databázy zákazníkov

• Dodržiavanie zásad merchandisingu a umiestňovanie POS materiálu u zverených zákazníkov

• Monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja
• Príprava zmluvnej dokumentácie
• Zabezpečovať objednávky a koordináciu dodania produktu, inštalácie a kontroly promočného zariadenia u zákazníka
• Riadenie a kontrola pracovného výkonu pridelených dokladačov
• Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov (pivný a nepivný sortiment)
• Príprava reportov a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky na kandidáta:

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Skúsenosti v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru ( FMCG) sú výhodou

• Schopnosť vyjednávať a zároveň budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi

• Komunikatívna a proklientská osobnosť – schopnosť nájsť spoločnú reč a vychádzať s ľuďmi
• Orientácia na cieľ a profit spoločnosti
• Pozitívny, proaktívny prístup
• Znalosť práce s PC (MS Word a MS Excel)
• Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Ponúkame:

• Príležitosť nabrať skúsenosti u jednotky na slovenskom pivnom trhu
• Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti

• Neformálnu, otvorenú a transparentnú firemnú kultúru. Dať si kávu v kuchynke s obchodným riaditeľom? Prečo nie?!

• Spoluprácu s firmou, ktorá rešpektuje svojich zamestnancov aj okolie. Udržateľnosť je prirodzenou súčasťou nášho podnikania aj firemnej stratégie (projekty ako uhlíková neutralita, zníženie priemernej spotreby vody, plne cirkulárne obaly,...).
• Prácu pestrú, ako je portfólio našich nápojov!
• Spoločnosť, kde môžeš byť sám/sama sebou. U nás do kancelárie v obleku a v lodičkách chodiť nemusíš! Podporujeme jedinečnosť a autenticitu.
• Zamestnávateľ, ktorým sa môžeš chváliť nie len pri pive!
• Spoločnosť, ktorá dbá na wellbeing a podporuje work-life balance ( napríklad 7,5 hodinová pracovná doba, homeoffice).
• Multisportku, kafetériu, dôchodkové poistenie a aj bonusové pivo.
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Základná mzda od 1200 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta + kvartálny bonus.

Kontakt:

Katarína Kratochvílová

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 4790094  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac