Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ ročný bonus

Key Account Manager - HoReCa a Veľkoobchod

Máš v sebe obchodného ducha, vášeň pre  HoReCu a veľkoobchod a chuť prispieť k ich zlepšovaniu? Máš chuť rozvíjať HoReCa prevádzky v zverenom regióne (Prešovský a Košický kraj) a posúvať gastro scénu vpred? Ak máš záujem podielať sa na rozvoji gastro prevádzok a veľkoobchodov, chceš pracovať pre úspešnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť, tak hľadáme práve teba !
Úlohou Manažéra kľúčových zákazníkov v predajnom kanáli HoReCa a veľkoobchodu je nastavovať stratégiu a smerovanie regiónu,  dosahovanie stanovených predajných a finančných plánov v regióne, budovanie vzťahov a posilňovanie pozície zákazníkov a zároveň aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.

Náplň práce:

•    Pripravuje a nastavuje stratégiu a smerovanie  zvereného regiónu
•    Pripravuje investičnú stratégiu zvereného regiónu
•    Zodpovedá za implementáciu obchodnej stratégie
•    Analyzuje potreby a definuje príležitostí v súlade s danou stratégiou firmy
•    Plánuje investície a rozvoj prevádzok v zverenom regióne
•    Zodpovedá za prípravu obchodných návrhov o obchodných podmienkach zákazníkov
•    Aktívne vyhľadáva a identifikuje nové obchodné príležitosti
•    Kontroluje realizáciu dohodnutých obchodných podmienok
•    Úzko spolupracuje s obchodným tímom a informuje ho prebiehajúcich aktivitách

Požiadavky na kandidáta:

•    Vysokoškolské vzdelanie, prípadne stredoškolské s min. 5 rokmi praxe v obchode na pozícií KAM
•    Znalosť fungovania segmentu HORECA
•    Obchodné a vyjednávacie zručnosti
•    Prezentačné a komunikačné zručnosti, schopnosť vytvárať vzťahy
•    Strategické a analytické myslenie
•    Skúsenosti s nepriamym riadením výhodou
•    Samostatnosť a flexibilita
•    Znalosť práce s PC (MS World, Excel, Power Point, Outlook)
•    Znalosť anglického jazyka – komunikatívna úroveň
•    Vodičský preukaz sk.B – aktívny vodič

Ponúkame:

• Príležitosť nabrať skúsenosti u jednotky na slovenskom pivnom trhu
• Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
• Neformálnu, otvorenú a transparentnú firemnú kultúru. Dať si kávu v kuchynke s obchodným riaditeľom? Prečo nie?!
• Spoluprácu s firmou, ktorá rešpektuje svojich zamestnancov aj okolie. Udržateľnosť je prirodzenou súčasťou nášho podnikania aj firemnej stratégie (oblasti ako uhlíková neutralita, zníženie priemernej spotreby vody, plne cirkulárne obaly,...).
• Prácu pestrú, ako je portfólio našich nápojov!
• Spoločnosť, kde môžeš byť sám/sama sebou. U nás do kancelárie v obleku a v lodičkách chodiť nemusíš! Podporujeme jedinečnosť a autenticitu.
• Zamestnávateľ, ktorým sa môžeš chváliť nie len pri pive!
• Spoločnosť, ktorá dbá na wellbeing a podporuje work-life balance ( napríklad 7,5 hodinová pracovná doba, homeoffice).
• Multisportku, kafetériu, dôchodkové poistenie a aj bonusové pivo.
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Základná mzda od 2000 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta + ročný bonus.

Kontakt:

Katarína Kratochvílová

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 4778658  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac