Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Brand Marketing Asistent/tka - brigáda

Chceš naštartovať svoju kariéru v marketingu? Baví ťa sledovať, ako značky komunikujú, ako sa prezentujú na eventoch, či na sociálnych sieťach a čo robia pre svojich spotrebiteľov? Si zvedavý/á a rád si čítaš/pozeráš/hľadáš nové poznatky o marketingu? V tom prípade k nám ľahko zapadneš. Do Šariš tímu hľadáme totiž niekoho, kto sa rád učí, vie sa nadchnúť pre svoju prácu a vložiť do nej svoju energiu. Niekoho, kto má chuť pridať ruku k dielu a zanechať svoj otlačok. Budeš aktívnou súčasťou prípravy online kampaní, prípravy letných eventov alebo budovania imidžu jednej z najväčších domácich lovebrandov.
A ak náhodou váhaš, lebo pivo nepatrí medzi tvoje obľúbené nápoje, neboj. V Prazdroji máme kopec kolegov a kolegýň, ktorí pivu neholdujú. Základ je, že sa chceš učiť a chceš porozumieť tomu, ako tam vonku dopriať ľuďom, čo najlepší zážitok s našimi značkami.

Náplň práce:

• podpora brand manažérom pri tvorbe a realizácii marketingovej stratégie značky
• kooperácia pri sponzoringových a eventových aktivitách
• aktívna účasť na hudobných a folklórnych festivaloch počas letnej sezóny
• celková zodpovednosť za menšie projekty
• príprava reportov a analýz
• vyhodnocovanie marketingových aktivít

Požiadavky na kandidáta:

• Študent VŠ – ideálne marketingový alebo ekonomický smer
• predchádzajúce skúsenosti v oblasti marketingu sú výhodou
• zmysel pre time manažment a projektové riadenie
• orientácia na cieľ, prirodzený „hlad po úspechu“
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• ochota pracovať aj cez víkendy – najmä počas letných mesiacov
• aktívna znalosť anglického jazyka – komunikatívna úroveň
• PC znalosti (MS Office)
• Znalosť práce s Adobe produktami výhodou
• vodičský preukaz typu B (aktívny vodič)

Ponúkame:

• Príležitosť nabrať skúsenosti u jednotky na slovenskom pivnom trhu.
• Neformálnu, otvorenú a transparentnú firemnú kultúru. Dať si kávu v kuchynke s obchodným riaditeľom? Prečo nie?!
• Spoluprácu s firmou, ktorá rešpektuje svojich zamestnancov aj okolie. Udržateľnosť je prirodzenou súčasťou nášho podnikania aj firemnej stratégie.
• Prácu pestrú, ako je portfólio našich nápojov!
• Spoločnosť, kde môžeš byť sám/sama sebou. U nás do kancelárie v obleku a v lodičkách chodiť nemusíš! Podporujeme jedinečnosť a autenticitu.
• Zamestnávateľ, ktorým sa môžeš chváliť nie len pri pive!
• Spoluprácu formou dohody o brigádnickej práci študenta, prípadne dohoda o vykonaní práce
• Rozsah práce: 20 hodín týždenne

• Hodinová mzda: 7 eur / hod.

Kontakt:

Katarína Kratochvílová

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 4772418  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.