Можливість для людей з України

Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
Mzdové podmienky (brutto)
880 EUR/mesiac+10% variabilná zložka mzdy + príplatky

Operátor stáčania

Charakteristika pozície:

Do pivovaru vo Veľkom Šariši prijmeme novú posilu na pracovnú pozíciu Operátor/ka stáčania, na obdobie sezóny s nástupom ihneď a s trvaním pracovnej zmluvy do 31.8.2023.
Operátor stáčania vykonáva obsluhu stáčacej linky – jednotlivých technologických celkov (strojov) za účelom zabezpečenia plynulého stáčania nápojov.

Náplň práce:

• Obsluhovať technologické zariadenia na linke (príprava stroja, správny chod počas výroby, ukončenie zmeny) s cieľom zabezpečiť plynulú a efektívnu prevádzku na pracovisku.
• Vykonávať jednoduché opravy a nastavenia technologických zariadení.
• Udržiavať čistotu a poriadok na stredisku v súlade so schválenými postupmi.
• Vykonávať pravidelné sanitácie v súlade so schválenými postupmi.

Požiadavky na kandidáta:

• Predchádzajúca skúsenosť s výrobou v potravinárskom podniku je výhodou
• Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
• Dôslednosť, svedomitosť, flexibilita
• Ochota pracovať na zmeny

Ponúkame:

• Úväzok na 37,5 hod/týždeň
• Dotované stravovanie priamo v areáli pivovaru
• Zaujímavý balíček benefitov príspevky (napr. príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy)
• Nealkoholické pivo Birell na pracovisku zdarma
Pracovná zmluva priamo s pivovarom)

Kontakt:
Radoslav Jánošík
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.