Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Telesales operátor/ka - brigáda - Bytča

Do nášho tímu "Telesales" v Bytči hľadáme šikovného, komunikatívneho a zodpovedného brigádnika/čku alebo študenta/tku, ktorý/á bude plnohodnotnou podporou pre našich zákazníkov.

Náplň práce:

• Proaktívny, pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhom zákazníkov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov v distribúcii a predaja výrobkov spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko. a.s.
• Príjem a bezchybné zadávanie telefonických objednávok od zákazníkov do systému
• Plnenie stanovených plánov/cieľov predaja v požadovanej kvalite, spolu s dodržiavaním firemných štandardov
• Úzka spolupráca s tímom obchodných zástupcov a pracovníkov zákazníckeho servisu – riešenie požiadaviek zákazníkov
• Práca s databázovými systémami spoločnosti (SAP, CRM)
• Participácia na budovaní dobrého mena spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

Požiadavky na kandidáta:

• Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja - výhodou
• Skúsenosti s prácou v telefonickom centre alebo s telefonickým predajom sú výhodou
• Zrozumiteľný a príjemný prejav
• Proklientský prístup
• Komunikatívnosť a predajné zručnosti
• Zameranie na výsledok a schopnosť pracovať pod tlakom
• Ochota učiť sa nové veci
• Schopnosť pracovať v tíme
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
• Časová a pracovná flexibilita
• Základná znalosť anglického jazyka
• Aktívna znalosť práce s PC (MS Office - Outlook, Excel; SAP - výhodou)

Čo ponúkame:

• Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Príjemné a neformálne pracovné prostredie
• Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví
• Dlhodobá brigáda, typ úväzku – dohoda o brigádnickej práci študenta alebo  Dohoda o vykonaní práce
• Mzda 6 eur/hod. brutto

Kontakt:

Katarína Kratochvílová

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 4482537  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.