Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Zvolen, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 560 EUR/mesiac

Oblastný vedúci predaja - Zvolen

Do nášho tímu hľadáme talentovaného a motivovaného oblastného manažéra/ku, ktorý/á povedie a bude rozvíjať tím obchodných zástupcov predajného kanálu OFF Trade pre oblasť Zvolen okolie. Ako vedúci oblasti budete mať priamy vplyv na zisk, cez implementáciu regionálnych plánov s ohľadom na stratégiu spoločnosti. Ak si myslíte, že ste vhodným kandidátom, neváhajte sa prihlásiť!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za predajné výsledky tímu v danej oblasti.
  • Tvorba regionálnych plánov s ohľadom na predajnú stratégiu spoločnosti a dohľad nad jej následnou implementáciou a plnením.
  • Rozvoj a podpora značky v kanáli OFF Trade – rozvoj vzťahov so zákazníkmi a udržovanie vysokej úrovne ich spokojnosti.
  • Vedenie, motivácia a rozvoj tímu obchodných zástupcov (pravidelné porady, výkonnostné hodnotenie, tréningy, atď.).
  • Kontrola a dohľad nad dodržiavaním nastavených. individuálnych cieľov členov tímu.
  • Komunikácia a spolupráca naprieč spoločnosťou a zaistenie efektívneho toku informácií cez nastavené komunikačné kanály – marketing, trade marketing, logistika, technická podpora, HR, atď..
  • Podieľanie sa na tvorbe a udržovaní pozitívnej a príjemnej atmosféry v tíme – vedieť počúvať, motivovať a efektívne komunikovať so svojím tímom.

Požiadavky na kandidáta:

  • Predchádzajúca prax a znalosť fungovania segmentu RETAIL.
  • Znalosť kanálu OFF Trade v danej oblasti – veľkou výhodou!
  • Manažérske zručnosti – schopnosť viesť/riadiť a rozvíjať tím, vrátane schopnosti efektívne a diplomaticky riešiť konfliktné situácie.
  • Komunikačné zručnosti – tímová komunikácia, efektívne vedenie obchodného jednania vrátane schopnosti vyjednávať s ohľadom na stanovené podmienky, prezentačné schopnosti.
  • Analytické uvažovanie a koncepčné myslenie – vidieť veci v súvislostiach a mať nadhľad.
  • Reprezentatívne vystupovanie podporujúce Employer branding a Employee value proposition.
  • Znalosť práce s PC(MS World, Excel, Power Point, Outlook).
  • Znalosť anglického jazyka – stredne pokročilá úroveň.
  • Vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič) - podmienkou!

Ponúkame:

  • Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek a možnosť nechať vlastný odtlačok v ich smerovaní.
  • Dynamickú a samostatnú prácu - ste to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite.
  • Možnosť profesijného rozvoja a rastu. To, ako ďaleko to u nás dotiahnete, si riadite sami. Firma je tu pre podporu Vašich plánov.
  • Zázemie stabilnej medzinárodnej a spoločensky zodpovednej spoločnosti.
  • Široké portfólio zamestnaneckých benefitov, ako jazykové kurzy, multisport karta, 2 dni voľna na regeneráciu extra, príspevok na dôchodkové sporenie a lekársku starostlivosť, zamestnanecké pivo a ďalšie finančné a nefinančné benefity.
  • Služobný automobil aj na súkromné účely.
  • Základnú mzdu od 1560 EUR brutto (jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta) + kvartálne bonusy

Kontakt:

Katarína Kratochvílová
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.