Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Bratislava III, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 760 EUR/mesiac

Biznis analytik Senior

Charakteristika pozície:

Do nášho tímu hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Biznis analytik senior. Ak ste typ zodpovedného a spoľahlivého človeka s výbornými analytickými schopnosťami, tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce:

• sledovanie a metodický rozvoj oblasti zákazníckych a predajných dát so zameraním sa na správny obsah a kvalitu údajov
• príprava pravidelných reportov, analýza výstupov a ad hoc analýzy týkajúce sa stavu a pohybu zákazníkov spoločnosti, výkonov kanálov predaja, obchodných tímov a jednotlivcov, jednotlivých značiek v portfóliu
• nastavovanie a vyhodnocovanie bonusov predajného tímu
• správa údajov o segmentácii zákazníkov, riadenie zberu marketingových atribútov, ich frekvencie a reporting
• riadenie operatívnej komunikácie týkajúcej sa projektov s externou agentúrou pre výskum trhu
• participácia na interných projektoch spoločnosti
• navrhovanie zberu interných a externých dát, koordinácia ich prepájania a spracovania ako i navrhovanie možností automatizácie a zefektívňovania dátového spracovania reportov a analýz
• navrhovanie zmien v reportoch súvisiacich so zmenami v kvalite a dostupnosti údajov
• spolupráca na riadení kapacity obchodných zástupcov

Požiadavky na kandidáta:

• VŠ vzdelanie (matematického alebo ekonomického zamerania)
• min. 3-ročná prax v oblasti spracovania a analýzy dát
• veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• analytické a štrukturované myslenie
• precíznosť, dôslednosť, samostatnosť a zmysel pre detail
• veľmi dobrá znalosť programu Microsoft Excel (Power Pivot a VBA znalosti sú výhodou) a ďalších aplikácií MS Office
• anglický jazyk – stredne pokročilá úroveň
• vodičský preukaz sk.B - aktívny vodič

Ponúkame:

• Zázemie stabilnej medzinárodnej a spoločensky zodpovednej spoločnosti
• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
• Perspektívu dlhodobého profesionálneho rozvoja a možnosť kariérneho rastu v rámci materskej skupiny Asahi
• Zaujímavý balíček benefitov - jazykové kurzy, Multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity, Birell na pracovisku a zamestnanecké pivo
• Základnú mzdu od 1760 EUR brutto (jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta) + ročný bonus

Kontakt:

Katarína Kratochvílová
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.