Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 760 EUR/mesiac

Key Account Manager - HoReCa a Veľkoobchod

Charakteristika pozície:

Máš v sebe obchodného ducha, vášeň pre  HoReCu a veľkoobchod  a chuť prispieť k ich zlepšovaniu? Je ti známy región severného Slovenska v tomto segmente a veľkoobchod? Ak je pre teba budovanie vzťahov so zákazníkmi, plnenie predajných plánov a posúvanie slovenskej gastro scény v pred  motiváciou v práci, tak hľadáme práve teba !
Úlohou Manažéra kľúčových zákazníkov v predajnom kanáli HoReCa a veľkoobchodu je dosahovanie stanovených predajných, finančných a rozvojových plánov u zvereného portfólia zákazníkov, súčasne aj posilňovanie existujúcich a budovanie nových vzťahov so zákazníkmi. Zároveň je zameraný na zvyšovanie podielu predaja produktov z portfólia spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. a viditeľnosti na predajných miestach veľkoobchodníkov.

Náplň práce:

 •    Zodpovedá za riadenie predajných aktivít a vzťahov so zverenými zákazníkmi
•    Zodpovedá za implementáciu obchodných stratégií u zverených zákazníkov
•    Spolupodieľa sa na tvorbe ročných obchodných a rozvojových plánov zverených zákazníkov
•    Zodpovedá za prípravu návrhu a jednanie o obchodných podmienkach u zvereného okruhu zákazníkov s cieľom zabezpečiť požadovanú finančnú návratnosť v rámci stratégie kanála
•    Kontroluje realizáciu dohodnutých obchodných podmienok priamo na predajných miestach zákazníkov
•    Prezentuje dosiahnuté výsledky u zverených zákazníkov a informuje interných zákazníkov o zmenách, ktoré môžu mať vplyv na strategické i operatívne rozhodnutia v iných oddeleniach (marketing, Trade marketing, logistika, financie)
•    Zodpovedá za budovanie obchodných vzťahov medzi spoločnosťou Plzeňský Prazdroj a zverenými zákazníkmi
•    Monitoruje a analyzuje vývoj predaja, čerpanie zliav, plnenie letákových akcií
•    Zaisťuje platobnú disciplínu zverených zákazníkov
•    Koordinuje a riadi promočné a letákové aktivity u zverených zákazníkov
•    Komunikuje obchodnému tímu informácie súvisiace s aktivitami a exekúciou predaja u príslušných zákazníkov
•    Aktívne vyhľadáva a identifikuje nové obchodné príležitosti, analyzuje ich a dáva návrhy na obchodnú spoluprácu
•    Aktívne vyhľadáva nové obchodné príležitosti v HoReCa so zameraním na nepivné image prevádzky a sieťových zákazníkov
•    Identifikuje, schvaľuje a koordinuje celý proces pre/výstavby konceptových prevádzok

Požiadavky na kandidáta:

•    Vysokoškolské vzdelanie, prípadne stredoškolské s min. 5 rokmi praxe v obchode, alebo v príbuznom odbore
•    Znalosť fungovania segmentu HORECA
•    Obchodné vyjednávanie a produktové znalosti
•    Prezentačné zručnosti, schopnosť vytvárať vzťahy
•    Komunikatívnosť, analytické myslenie
•    Skúsenosti s nepriamym riadením výhodou
•    Samostatnosť, sebadôvera, flexibilita
•    Znalosť práce s PC (MS World, Excel, Power Point, Outlook)
•    Znalosť anglického jazyka – komunikatívna úroveň
•    Vodičský preukaz sk.B – aktívny vodič

Ponúkame:

 • Zázemie stabilnej medzinárodnej a spoločensky zodpovednej spoločnosti
• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
• Perspektívu dlhodobého profesionálneho rozvoja a možnosť kariérneho rastu v rámci materskej skupiny Asahi
• Zaujímavý balíček benefitov - jazykové kurzy, Multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity, Birell na pracovisku a zamestnanecké pivo
• Základnú mzdu od 1760 EUR brutto (jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta) + ročný bonus

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.
Katarína Kratochvílová

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.