Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.8.2022
900 EUR/mesiac+ ročný bonus a možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe

Skladník centrálneho skladu - Tovarníky

Charakteristika pozície
Hľadáme skladníka do nášho obchodno-distribučného centra v Tovarníkoch, ktorý bude mať na starosti správu skladových zásob a distribúciu v rámci SR PPAS.

Náplň práce:
• Zodpovednosť za skladovaný a operatívne evidovaný majetok
• Manipulácia, fyzická nakládka a vykládka tovaru
• Zaistenie správneho a normám zodpovedajúceho skladovania zvereného majetku
• Archivácia dokladov
• Dodržiavanie princípov BOZP a PO na pracovisku

Požiadavky na kandidáta:
• Platné oprávnenie vodiča VZV
• Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
• Základná znalosť práce na PC (Word, Excel)
• Potravinársky preukaz je výhodou, nie podmienkou
• Technická a manuálna zručnosť, samostatnosť

Ponúkame:
• Základná mzda od 900 EUR brutto + ročný bonus
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Náhrada príjmu počas dočasnej PN nad rámec zákona
• Birell na pracovisku zdarma a zamestnanecké pivo na Veľkú noc, Vianoce a letnú dovolenku
• Vianočný príspevok a odmena za darovanie krvi
• Príspevok na stravovanie a ďalšie finančné a nefinančné benefity

Kontakt:
Martina Podoláková
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.