Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Obchodný zástupca - Lučenec a Rimavská Sobota

Charakteristika pozície:

Poznáte regióny miest Lučenca a Rimavskej Soboty ako svoju vlastnú dlaň? Viete, v ktorých potravinách kúpite naše pivné značky? Ak ste obchodník telom aj dušou, tak potom hľadáme práve Vás!
Spoločnosť Plzeňský Prazdroj hľadá novú posilu na pozíciu Obhodného zástupcu pre retailový obchodný kanál OFF Trade (potraviny, supermarkety, hypermarkety) pre oblasť Lučenec a Rimavská Sobota.

Náplň práce:

• Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov (pivný a nepivný sortiment)
• Realizácia pravidelných osobných návštev pridelených zákazníkov
• Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi a aktualizácia databázy zákazníkov
• Dodržiavanie zásad merchandisingu a umiestňovanie POS materiálu u zverených zákazníkov
• Monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja
• Príprava zmluvnej dokumentácie
• Zabezpečovať objednávky a koordináciu dodania produktu, inštalácie a kontroly promočného zariadenia u zákazníka
• Riadenie a kontrola pracovného výkonu pridelených dokladačov
• Príprava reportov a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky na kandidáta:

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Skúsenosti v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru ( FMCG) sú výhodou, ale nie nevyhnutnosťou
• Proklientska orientácia
• Schopnosť počúvať, objavovať potreby zákazníkov a vedieť argumentovať v prospech našej obchodnej ponuky - výborné komunikačné a negociačné zručnosti
• Schopnosť budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi
• Orientácia na cieľ a profit
• Komunikatívna osobnosť – schopnosť nájsť spoločnú reč a vychádzať s ľuďmi v náročných situáciách - vyjednávacie zručnosti
• Pozitívny, proaktívny prístup
• Znalosť programov MS Word a MS Excel, práca s PC
• Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Ponúkame:

• Produkt, ktorý je radosť predávať.
• Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti.
• Prepracovaný systém školení a profesijného rozvoja.
• Príležitosti pre kariérny rast.
• Služobný automobil aj na súkromné účely.
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov, ako jazykové kurzy, multisport karta, príspevok na dôchodkové sporenie a lekársku starostlivosť a ďalšie finančné a nefinančné benefity.
• 2 dni voľna na regeneráciu extra.
• Zamestnanecké pivo na Veľkú noc, Vianoce a dovolenku.
• Základnú mzdu od 1150 EUR brutto (jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta) a bonus vyplácaný na kvartálnej báze.
• Pracovnú zmluvu na zástup počas dlhodobej PN.

Kontakt:

Katarína Kratochvílová

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.