Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
Termín nástupu
2021-12-01
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Elektrikár pivovaru

Charakteristika pozície

Do nášho pivovaru vo Veľkom Šariši hľadáme Elektornika, ktorý bude mať na starosti elektroúdržbu našich výrobných zariadení. Pozícia je obsadzovaná na zastupovanie počas rodičovskej dovolenky - 6 mesiacov.

Náplň práce

• Vykonáva opravy a nastavenia elektrického zariadenia vo výrobe
• Zabezpečuje prevádzku a údržbu výrobného zariadenia
• Rieši okamžité technické výpadky a poruchy
• Vykonáva softwarové a hardwarové úpravy alebo zmeny na montážnej linke
• Vypracúva technickú dokumentáciu a zaznamenáva jej zmeny
• Zúčastňuje sa na inovačných projektoch na modernizáciu nových technológií
• Navrhuje a vykonáva komplexné riešenia pre zlepšenie výrobných procesov podľa požiadaviek výroby
• Navrhuje úpravy a zmeny, pri ktorých spolupracuje s výrobných technikom a mechanikom na oddelení výroby
• Identifikuje elektrické poruchové stavy na linkách
• Zabezpečuje opravy a údržbu elektrických a elektronických zariadení
• Vykonáva kontroly a plánovanú údržbu na zariadeniach
• Kontroluje elektrické bezpečnostné systémy

Požiadavky na kandidáta

  • Stredoškolské vzdelanie s elektrotechnickým zameraním
  • Odborná spôsobilosť podľa § 22 (vyhláška 508/2009)
  • Minimálne 3 ročná prac na podobnej pozícií
  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie (elektro schém)
  • Znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky
  • Znalosť riadiacej a regulačnej techniky (PLC) – výhodou

• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť
• Dôslednosť
• Schopnosť tímovej spolupráce vyžadovaná
• Ochota neustále sa zlepšovať

Čo ponúkame

• Úväzok na 37,5 hod týždenne, /práca na zmeny/
• Prácu v medzinárodnej a spoločensky zodpovednej firme
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Dotované stravovanie priamo v priestoroch pivovaru
• Dovolenkový a vianočný bonus
• Birell na pracovisku zdarma
• Základná mzda od 900,- EUR brutto, jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta + príplatky podľa aktuálne odpracovaných zmien. Nárok na kvartálny bonus a firemné benefity.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.