Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 140 EUR/mesiac

Asistent/tka obchodného riaditeľa

Charakteristika pozície:

Máš rád/rada dynamickú prácu, kde každý deň bude o niečom inom? Sú tvojou silnou stránkou organizačné a komunikačné zručnosti? Láka ťa pracovať pre spoločnosť, ktorá určuje trendy na trhu piva?
Ak áno, tak sa pridaj do nášho tímu a staň sa pravou rukou nášho obchodného riaditeľa! (vedenie spoločnosti).

Náplň práce:

•Zabezpečenie denných administratívnych úloh pre obchodného riaditeľa
•Podpora pri príprave prezentácií a reportov
•Podpora pri vybavovaní telefonátov, stretnutí, výdavkov, rezervácií
•Filtrovanie a prioritizácia elektronickej a poštovej korešpondencie
•Plánovanie a organizácia interných a externých stretnutí – agenda, pozvánky, občerstvenie, zápisy zo stretnutí a porád
•Agenda súvisiaca so zabezpečovaním podpisov, v prípade potreby s notárskym overením
•Evidencia dochádzky pridelených zamestnancov
•Vybavovanie prípadných ad hoc požiadaviek členov vedenia spoločnosti
•V prípade potreby zastupovanie ostatných výkonných a funkčných asistentiek
•Organizácia teambuildingových aktivít príslušného oddelenia
•Rezervácia ubytovania, cestovných lístkov a leteniek a ich následné vyúčtovanie
•Zodpovednosť za pridelený finančný rozpočet

Požiadavky na kandidáta:

•Min. stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou
•Minimálne 3 roky skúseností s prácou výkonnej asistentky / asistentky vedenia spoločnosti
•Organizačné schopnosti
•Komunikačné schopnosti
•Schopnosť pracovať pod stresom
•Schopnosť promptne reagovať na zmeny
•Pokročilá znalosť MS Office - Word, Excel, Powerpoint
•Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
•Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Ponúkame:

• Zaujímavú, variabilnú ale aj náročnú prácu pre spoločnosť, ktorá patrí k lídrom na trhu
• Možnosť získať prehľad o biznise a spolupracovať s kapacitami v odbore
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
• Zaujímavý balíček benefitov, napr. jazykové kurzy, multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity
• Birell na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, dovolenku a Vianoce
• V neposlednom rade neformálne prostredie a super tím

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Katarína Kratochvílová

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.