Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
5 EUR/hod.Mzda 5 - 10 EUR/hod. v závislosti od skúsenosti kandidáta/tky.

Špecialista/tka externej a internej komunikácie

Charakteristika pozície:
Do nášho tímu Corporate Affairs (externá PR a interná komunikácia) hľadáme šikovného kolegu/šikovnú kolegyňu. Baví Ťa komunikácia a ovládaš slovenský jazyk a štylistiku na výbornú? Chceš rozvíjať svoje skúsenosti v oblasti externej a internej komunikácie? Ak áno, pošli nám svoj životopis! Ak si študent/ka alebo čerpáš MD/RD - nie je to žiaden problém!

 Náplň práce:
  •  Tvorba textov a materiálov na účely internej komunikácie, samostatné vyhľadávanie relevantných informácií naprieč spoločnosťou
  •  Príprava a tvorba podkladov pre účely externej komunikácie, podpora pri komunikácii na sociálnych sieťach spoločnosti
  •  Výpomoc na eventoch spoločnosti - podpora pri príprave a na mieste
  •  Manažovanie obsahu na stránke www.prazdroj.sk na základe podkladov z jednotlivých oddelení
  •  Spravovanie rozpočtu: zadávanie objednávok do systému - kontrola realizácie platieb, správnosť zaslaných faktúr, vytváranie žiadaniek
  •  Komunikácia s internými klientmi spoločnosti

 Požiadavky na kandidáta:
  • Min. SŠ vzdelanie
  • Prax v komunikácii alebo v PR oblasti
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Schopnosť rýchlo sa učiť a adaptovať sa na zmeny
  • PC znalosti - Word, Excel, Powerpoint
  • Výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Ponúkame:
  • Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie
  • Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odbore
  • Pracovná zmluva: polovičný pracovný úväzok - 20 hod. týždenne
  • Mzda 5 - 10 EUR/hod. v závislosti od skúsenosti kandidáta/tky

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 4152860  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.