Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 690 EUR/mesiac

Junior brand manager - Šariš

Charakteristika pozície:

Do nášho Šariš tímu hľadáme Junior Brand manažéra, ktorý disponuje presne takými charakterovými vlastnosťami, akými disponujú samotní Šariš spotrebitelia.

Ak si dynamický, energický a úprimný človek, ktorý sa dokáže ľahko nadchnúť pre vec a bojovať za ňu z celých síl - si náš!

Znamená to, že si srdciar a presne takého človeka táto značka potrebuje. Poď ku nám a poď s nami spolu budovať jeden z najväčších domácich love brandov!

Budú ti zverené samostatné projekty,  za ktoré budeš zodpovedný. Zároveň budeš súčasťou tímu, ktorý má možnosť pracovať s marketingom v jeho plnohodnotnej podobe – plánovanie a vývoj 360° kampaní - vrátane vlastných televíznych spotov.

Náplň práce:

  • Lokálne budovanie značky
  • Aktívna participácia na tvorbe marketingovej komunikácie (riadenie vybraných projektov)
  • Implementácia komunikácie v rámci mediálnych a ostatných komunikačných kanálov (ATL, BTL, digitál, PR, sponzoring a pod.)
  • Participácia na tvorbe a implementácií dlhodobej stratégie značky
  • Participácia na tvorba ročných brand plánov zodpovedajúcich portfóliovej stratégií a stratégií spoločnosti
  • Riadenie dodávateľov v oblasti reklamy, podpory predaja, sponzoringu a eventov
  • Riadenie vzťahov a procesov s ostatnými organizačnými útvarmi a oddeleniami (Trade & Shopper marketing, Sales team, Innovation, Insight)
  • Riadenie rozpočtu jednotlivých projektov v rámci značky

Požiadavky na kandidáta:

  • VŠ vzdelanie (min. Bc)
  • Min. 2 ročné skúsenosti v oblasti marketingu (skúsenosti z brand marketingu alebo FMCG spoločnosti sú určite veľkou výhodou)
  • Znalosti v oblasti operatívneho (trade) marketingu, orientácia v súvisiacich disciplínach (výskum, médiá, sponzoring, reklama, inzercia)
  • Dobrá orientácia v online prostredí a aktuálnych digitálnych trendoch
  • Schopnosť stanoviť si priority a riadiť viac projektov súbežne
  • Analytické myslenie, precízny time a projekt management
  • Ekonomické povedomie (pochopenie finančnej stránky riadenia značky)
  • Schopnosť tímovej spolupráce
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Vodičský preukaz sk.B

Čo ponúkame:

  • Samostatnú, zodpovednú ale aj náročnú prácu pre spoločnosť, ktorá patrí k lídrom na trhu
  • Prostredie medzinárodnej a úspešnej spoločnosti
  • Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania – prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
  • Zaujímavý balíček benefitov, napr. jazykové kurzy, multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity
  • Zamestnanecké pivo na Veľkú noc, dovolenku a Vianoce

 Kontakt:
Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.
Katarína Kratochvílová

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.