Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/hod.

Telesales operátor - Veľký šariš - brigáda

Charakteristika pozície

Do nášho tímu "Telesales" vo Veľkom Šariši hľadáme šikovného, komunikatívneho a zodpovedného brigádnika/čku- študenta/tku, ktorý/á bude plnohodnotnou podporou pre našich zákazníkov.

Náplň práce

•Proaktívny, pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhom zákazníkov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov v distribúcii a predaja výrobkov spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko. a.s.
•Príjem a bezchybné zadávanie telefonických objednávok od zákazníkov do systému
•Plnenie stanovených plánov/cieľov predaja v požadovanej kvalite, spolu s dodržiavaním firemných štandardov
•Úzka spolupráca s tímom obchodných zástupcov a pracovníkov zákazníckeho servisu – riešenie požiadaviek zákazníkov
•Práca s databázovými systémami spoločnosti (SAP, CRM)
•Participácia na budovaní dobrého mena spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

Požiadavky na kandidáta

•Vzdelanie – študent VŠ , ekonomický smer výhodou
•Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja - výhodou
•Skúsenosti s prácou v telefonickom centre alebo s telefonickým predajom sú výhodou
•Zrozumiteľný a príjemný prejav
•Proklientský prístup
•Komunikatívnosť a predajné zručnosti
•Zameranie na výsledok a schopnosť pracovať pod tlakom
•Ochota učiť sa nové veci
•Schopnosť pracovať v tíme
•Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
•Časová a pracovná flexibilita
•Základná znalosť anglického jazyka
•Aktívna znalosť práce s PC (MS Office - Outlook, Excel; SAP - výhodou)

Čo ponúkame

•Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
•Samostatnú a zodpovednú prácu
•Príjemné a neformálne pracovné prostredie
•Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví
•Typ úväzku – dohoda o brigádnickej práci študenta
•Mzda od 4,50 eur/hod. brutto

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 4079047  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.