Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Biznis analytik

Charakteristika pozície
Do nášho tímu hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Biznis analytik senior. Ak ste typ zodpovedného a spoľahlivého človeka s výbornými analytickými schopnosťami, tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce
• sledovanie a metodický rozvoj oblasti zákazníckych a predajných dát so zameraním sa na správny obsah a kvalitu údajov
• príprava pravidelných reportov, analýza výstupov a ad hoc analýzy týkajúce sa stavu a pohybu zákazníkov spoločnosti, výkonov kanálov predaja, obchodných tímov a jednotlivcov, jednotlivých značiek v portfóliu
• nastavovanie a vyhodnocovanie bonusov predajného tímu
• správa údajov o segmentácii zákazníkov, riadenie zberu marketingových atribútov, ich frekvencie a reporting
• riadenie operatívnej komunikácie týkajúcej sa projektov s externou agentúrou pre výskum trhu
• participácia na interných projektoch spoločnosti
• navrhovanie zberu interných a externých dát, koordinácia ich prepájania a spracovania ako i navrhovanie možností automatizácie a zefektívňovania dátového spracovania reportov a analýz
• navrhovanie zmien v reportoch súvisiacich so zmenami v kvalite a dostupnosti údajov

Požiadavky na kandidáta
• VŠ vzdelanie (matematického alebo ekonomického zamerania)
• min. 1-ročná prax v oblasti spracovania a analýzy dát
• veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• analytické a systematické myslenie
• precíznosť, dôslednosť, samostatnosť a zmysel pre detail
• veľmi dobrá znalosť programu Microsoft Excel (VBA znalosť je výhodou) a znalosť MS Office, znalosť SAP/EBP je výhodou
• anglický jazyk –stredne pokročilá úroveň
• vodičský preukaz sk.B - aktívny vodič

Ponúkame
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• práca v spoločensky zodpovednej firmy
• samostatnosť, zodpovednosť - budete to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite
• široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku
• základná mzda od 1400 euro brutto - jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3938681  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.