Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Activation Specialist – Shopper Marketing

Charakteristika pozície
Zaujíma Ťa marketing, ale máš zároveň aj obchodného ducha? Motivuje Ťa vidieť výsledok svojej práce v praxi? Potom ver, že hľadáme práve Teba! Nehľadáme hviezdu, my ti dáme možnosť sa ňou stať.
Tím Commercial Excellence prepája obchodné a marketingové oddelenie a zabezpečuje zviditeľnenie a propagáciu našich produktov v obchodných reťazcoch na ktoré si len spomenieš.

Náplň práce
Čo Ťa v tíme Commercial Excellence čaká?

• Budeš zodpovedný za projekty od A po Z pre produkty ako je Pilsner Urquell, Birell, či iné skvelé značky z nášho portfólia
• V spolupráci so sales oddelením a brand marketingom budete vymýšľať a realizovať aktivity na podporu predaja našich produktov, napr. budeš hľadať tie správne príležitosti, kedy by si naši spotrebitelia mohli čo najviac vychutnať naše pivko
• Pripravíš marketingovú stratégiu, ktorú následne u zákazníka zrealizuješ s jasným cieľom – maximalizácia predaja
• Budeš hľadať spôsoby ako zmeniť spotrebiteľské správanie, napr. aby mysleli viac ekologicky
• Vytvoríš a pripravíš komunikačné materiály (POSM) - bez kreativity sa nezaobídeš!
• Svoje aktivity budeš pravidelne kontrolovať, monitorovať a vyhodnocovať, pričom na ich realizáciu sa pôjdeš pozrieť priamo do trhu
• Aby si vedel, čo sa práve na trhu deje, budeš sledovať trendy prostredníctvom získaných dát a trhových ukazovateľov

Požiadavky na kandidáta
• VŠ vzdelanie – min. Bc. – ideálne marketing, ekonómia, obchod
• Máš min. 1-2 roky predchádzajúcej praxe v marketingu / obchode (aj práca popri štúdiu na VŠ sa počíta )
• Si proaktívny a kreatívny a motivuje Ťa učiť sa nové veci
• Time-management Ti nerobí problém a vieš flexibilne reagovať na vzniknuté situácie
• Orientácia na výsledok je pre Teba samozrejmosť
• Plynule sa dohovoríš po anglicky
• Práca na PC (MS Office s dôrazom na Excel a PowerPoint)
• Si aktívny vodič a máš vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame
• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Zaujímavú, variabilnú ale aj náročnú prácu pre spoločnosť, ktorá patrí k lídrom na trhu.
• Možnosť získať prehľad o biznise a spolupracovať s kapacitami v odbore.
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu.
• 2 dni voľna na regeneráciu extra + príležitostný Home Office
• Zaujímavý balíček benefitov, napr. Jazykové kurzy, multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity.
• Birell na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, dovolenku a Vianoce.
• Základnú mzdu od 1300 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• V neposlednom rade neformálne prostredie a super tím!

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3894756  Dátum zverejnenia: 18.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.